Projects of automatic irrigation systems

Pokud jste se rozhodli vaši zahradu opatřit automatickým zavlažováním, nabízíme vám jeho projekci, jakožto perfektní přípravu pro následnou instalaci.

Na základě společné konzultace vám vypracujeme návrh automatického závlahového systému. Závlahu je možné instalovat rovnou do zahrady, která se aktuálně zakládá. Ale také dodatečně do zahrady, která je již dávno realizovaná a žádné další změny se tam nechystají.

Automatické závlahové systémy navrhujeme především pro zahrádky v Praze a blízkém okolí. Tímto efektivním a pohodlným řešením zajišťujeme majitelům třeba i vzdálených zahrádek pravidelné zavlažování celé zahrady nebo jen její části. Automatizovaná závlaha se dá použít i na terasy nebo balkony. Přináší vám mnoho výhod: zalévá sama, vy určujete čas, délku i místo závlahy. Využít můžete i meteorologické čidlo, které určí potřebu zálivky dle průběhu počasí. Pomůže vám dosáhnout a udržet svěží vzhled zahrady i v horkém letním období. To navíc s úsporou vody až o 40 % a úsporou vašeho času bez narušení vzhledu zahrady.