Návrh interiérové zeleně

Zabýváme se také projekcí interiérové zeleně. Chcete-li mít domov plný zeleně vymyšlený na profesionální úrovni, designově dokonalý a perfektní a přitom jednoduchý z hlediska údržby a péče o něj, čtěte dál.

Projekce interiérové zeleně Praha a okolí

Hledáte-li někoho, kdo se postará o návrh interiérové zeleně v Praze nebo okolí, jsme to pro vás. Naše návrhy rádi dotáhneme až do konce. Tedy ke zdárné realizaci, kdy se budete kochat vašim kouzelným domovem, kanceláří nebo třeba hotelovou vstupní halou.

Výběr rostlin

Víme, že základem je správný výběr rostlin. Využíváme přirozeného světla v prostoru a jeho architektonických možností. Umíme zvolit vhodný sortiment rostlin, poradit nejlepší pěstební systém i perfektní nádoby na pěstování, tak by se hodily do daného interiéru.

Živé stěny

Pochopitelně umíme připravit také v poslední době tolik žádoucí živé stěny. Jsou naprosto úžasné, protože zanechávají jednoduchost interiéru a přitom dovnitř přináší kousek neokoukané přírody.

Kontaktujte nás

Rádi vám před samotnou realizací připravíme vizualizaci na míru vašemu prostoru. Díky tomu si tak budete moci představit, jak to vše bude vypadat, ještě před tím, než se do toho pustíme.