Návrh střešních zahrad

Ať už chcete relaxovat, pořádat večírky, grilovat, vařit, opalovat se, saunovat, sledovat filmy a poslouchat hudbu nebo dokonce pracovat na střeše, neexistuje téměř nic, co bychom pro vás nemohli uskutečnit. Zelené střešní oázy, terasy a balkony poskytují tolik potřebný životní prostor s nádechem přírody.

Navrhneme pro vás venkovskou zahradu, asijskou zahradu, příjemně funkční pracoviště nebo architektonicky výrazný designový objekt s jasnými liniemi. S využitím nejrůznějších rostlin, materiálů a technik, ovlivněných zkušenostmi a estetickým cítěním, vytváříme zelené oázy na střeše, které elegantně zapadají do panoramatu okolí.

Každý projekt střešní zahrady je pro nás výzvou. Naším cílem je spojit vaše přání, představy a specifikace použití s proveditelností z hlediska statiky, biologie, designu a nákladů v jednom díle. Během úvodní konzultace se můžeme vzájemně poznat, zjistit vaše osobní potřeby a provést měření. Po této schůzce vám buď předložíme nabídku na realizaci vašich přání, nebo vám nabídneme koncept plánování.