Vizualizace zahrad

U nás děláme také vizualizace zahrad pro klienty z Prahy a blízkého okolí. Dbáme na osobní přístup a spolupráci. Jen tak můžeme vytvořit 3D návrhy zahrady, které naše spokojené zákazníky nadchnou. Každé zahradě věnujeme maximální úsilí a vytváříme tak originální projekt, ve kterém se odráží přání, preference a povaha klienta.

Pomůžeme vám vymyslet, jak využít a rozdělit jednotlivé části zahrady. Jak odclonit pohledy ze silnice nebo od sousedů. Bereme v potaz požadavky na budoucí náročnost na údržbu zahrady. Naplníme i vaše touhy mít místo, kam se můžete schovat a nerušeně relaxovat nebo kde si mohou vaše děti bez obav hrát a bavit se. Stejně tak jako rozumíme tomu, že chcete prostor pro zábavu, když vás navštíví rodina či přátelé.

Výsledkem naší pečlivé práce je projektová dokumentace a také dokumentace osazovacího plánu. S naším projektem vaší budoucí zahrady se pak již jednoduše můžete pustit do realizace výsledného vzhledu. Díky němu budete mít velmi rychle dobrou představu o podobě vaší budoucí zahrady. S 3D návrhem si ji můžete zobrazit ze všech směrů a stran. Dokonce ji můžete vidět i v různých časových obdobích, tedy jarní kvetení i podzimní padání listí.