Zahradní architektura terasy

Zahradní architektura se dokáže postarat i o terasy a balkony. Umí z nich totiž vykouzlit další, i když venkovní, pokoj a příjemné místo, které bude patřit k vašemu domovu tak jako obývák. Díky propracovanému návrhu, umístíte-li správný pěstební systém a necháte-li si poradit s výběrem zajímavých nádob a rostlin nebo zvolíte-li i třeba živé stěny, se stane i z malého prostoru atraktivní a příjemné místo k trávení volného času. Ať už jste rádi o samotě nebo ho sdílíte s rodinou či přáteli.

Návrh teras a balkonů Praha i celá ČR

Návrh teras a balkonů je speciální disciplínou, která dokáže elegantně protáhnout obytnou plochu domova ven. Spojit interiér s exteriérem. Prolomit zdi a bariéry. Venku pak můžete ne jen odpočívat, ale i vařit, grilovat, pořádat večírky a hrát si s dětmi. V dnešní uspěchané době, je každý takový kousek zeleně k nezaplacení.

Kompletní realizace terasy na klíč

Spolupráce s našim zahradním architektem vám zajistí to, že celý vzhled terasy nebo balkonu bude perfektně korespondovat jak se vzhledem budovy, tak s vybavením interiéru. Váš domov se otevře přírodě. Odborník dokáže vybrat rostliny pro slunné terasy, ale i pro ty stinné. Od nás dostanete takový návrh prostorového řešení včetně vizualizace, aby se tam vybraným rostlinám dobře dařilo. A vy abyste se z péče o vaši zeleň neuhnali, ale v klidu si užili vaši zelenou oázu pro chvilku klidu či oblíbenou zábavu.

« z 2 »